همزمان با میلاد با سعادت پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) خطوط تولید و بسته بندی چای ایرانی با برند ماسوله ، حبوبات با برند صرفه و چای خارجی با برند صرفه شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش به بهره برداری رسید .

صادق جایروندی مدیر عامل شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت پیامبر خوبی ها حضرت رسول اکرم (ص) از بهره برداری همزمان خط تولید و بسته بندی چای ایرانی با برند ماسوله به ظرفیت تولید دو تن در هر شیفت، خط تولید و بسته بندی چای خارجی با برند صرفه با ظرفیت سه تن در هر شیفت و خط تولید و بسته بندی حبوبات ( لوبیا قرمز ، لوبیا چیتی ، عدس ، نخود ، لپه ) به ظرفیت هفت تن در هر شیفت خبر داد .
وی افزود با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال ۹۹ سال جهش تولید و در راستای اقتصاد مقاومتی و تامین نیاز های مردم این شرکت اقدام به بهره برداری از خطوط تولید و بسته بندی چای ایرانی حبوبات و چای خارجی نموده است.
ایشان خاطر نشان کردند این مهم با رهنمود ها و عنایت ویژه جناب آقای مهندس محسنی مجد مدیرعامل محترم شرکت توسعه صنایع بهشهر و حمایت های بی دریغ جناب آقای دکتر پور‌محمدی مدیر عامل محترم شرکت به پخش و با هدف تکمیل سبد محصولات به پخش و افزایش هم افزایی بین شرکت های گروه به بار نشسته است که بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی از این عزیزان بعمل می آید.
شایان ذکر است با بهره برداری از این خطوط ضمن تولید و بسته بندی ۵۲۴۸ تن حبوبات ، ۱۴۸۸تن چای ایرانی و ۲۲۳۲ تن چای خارجی در سال زمینه اشتغال ۴۰ نفر نیز فراهم خواهد شد.