روز سه شنبه مورخ 31 خردادماه سال 1401جناب آقای مهندس اشرف سرپرست شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش به همراه آقای منصوریان عضو موظف هیئت مدیره و معاونت بازرگانی و فروش و آقای رجبی رئیس توسعه کالا و محصولات شرکت به پخش، در راستای تامین مواد اولیه چای ایرانی و گسترش تامین کنندگان چای، از کارخانه ی نسیم شمال بالکانه بازدید نمودند. در این بازدید آقایان مهندس اشرف و مهندس منصوریان نشستی را با مدیرعامل و مدیر کارخانه نسیم شمال برگزار نمودند  که دراین نشست، مسائل مختلف صنعت چای و همچنین نحوه ی همکاری فی مابین مورد بحث و تبادل نظر واقع گردید.

همچنین مقرر گردید که پس از بررسی و تحقیقات میدانی مذاکرات بعدی در جهت خرید کالا و به صورت سیر فروش صورت بگیرد که این اقدام به نوبه ی خود برای اولین بار در شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش صورت خواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است شرکت نسیم شمال بالکانه، با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه‎‌ی صادرات چای فله خوش کیفیت ایرانی به کشورهای حوزه CIS، در سال ۱۳۹۷ با هدف ارائه‌ی و فرهنگ‌سازی استفاده از چای مرغوب خالص ایرانی به بازارهای داخلی و خارجی با برند “تی‌بالِکا” شروع به فعالیت کرده است.

“تی‌بالِکا” از برگ‌های سرگل بهاره مزارع چای گیلان دست‌چین شده و فاقد هر نوع افزودنی است؛ به همین دلیل این فرصت را برای مصرف‌ کننده ایجاد می‌کند تا این نوشیدنی پرمصرف را به گونه‌ای سالم تجربه کند.