آقای مهندس منصوریان رئیس هیئت مدیره ی شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش با ارسال پیامی فرا رسیدن سال 1402 شمسی را به تمامی همکاران محترم و خانواده شان تبریک و تهنیت گفت. متن پیام بدین شرح می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

نوروز باستانی تجلی گر حال و احوالی نو و فرصتی تازه برای حرکت در جهت رشد و بالندگی در مسیر تعالی است. خداوند مهربان را شاکر و سپاسگزارم که دیگر بار توفیق درک حلاوت حلول سالی دیگر را بر ما ارزانی داشت تا با تدبر بر اعمالمان، در سایه کرامتش دل به تلاشی افزونتر برای موفقیت و سربلندی ایران عزیز ببندیم.

در آستانه سال جدید از همه شما عزیزان تقاضا دارم با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی در اجرای برنامه های پیش رو، همدل و همگام و با تلاشی مضاعف در جهت اقتدار شرکت گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد بالندگی و تحولات بنیادین در شرکت باشیم .

اینجانب با عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن سال نو، افتخار دارم بدینوسیله از تلاش، همدلی و همراهی یکایک مدیران و تمامی کارکنان محترم که سرمایه اصلی شرکت محسوب می‌شوند، تشکر و قدردانی نموده و از درگاه حضرت احدیت برای شما عزیزان و خانواده محترمتان فردایی روشن، بهروزی و توفیق روز افزون آرزو می نمایم.