نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه گروه توسعه ملی با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، روز سه شنبه 15 آذرماه جمعی از مدیران روابط عمومی هلدینگ ها و شرکت های زیرمجموعه گروه توسعه ملی گرد هم آمدند. در این جلسه که با حضور مجتبی عزیزیان، مدیرعامل گروه توسعه ملی، غلامرضا کاظمی دینان استاد ارتباطات و حسین سخنور، مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی برگزار شد، از ظرفیت  هم افزایی شرکت های زیرمجموعه به عنوان پتانسیلی برای افزایش بهره وری روابط عمومی ها یاد کردند.

در این نشست، کاظمی دینان، استاد و پیشکسوت حوزه ارتباطات در خصوص نقش روابط عمومی ها در مدیریت بحران سازمان ها سخن به میان آورد و گفت: با توجه به قرارگیری جامعه در اوضاعی که امکان بروز بحران برای سازمان ها وجود دارد، بهتر است روابط عمومی با تکیه بر اصولی همچون اطلاع رسانی و آگاه سازی متکی بر شفافیت و صداقت، بحران های احتمالی پیش رو را مدیریت کنند.

در ادامه این نشست مجتبی عزیزیان مدیرعامل گروه توسعه ملی به پتانسیل های بالفعل و بالقوه شرکت های زیرمجموعه برای افزایش هم افزایی و کمک متقابل شرکت های خانواده بزرگ گروه توسعه ملی به یکدیگر اشاره کرد و افزود: همانطور که در بخش فنی، صنعتی و حتی اداری می توانیم با تکیه بر ظرفیت های مشابه و مشترک به بهره وری بیشتری دست یابیم، در امور مربوط به روابط عمومی نیز می توانیم از توان مشورتی متقابل شرکت ها، امکانات سخت افزاری، نرم افزاری و همچنین استراتژی های مشترک برای پیشبرد اهداف گروه توسعه ملی استفاده کنیم.

در این جلسه همچنین مدیران روابط عمومی گروه توسعه ملی به بیان مشکلات، چالش ها و ظرفیت­های موجود در سازمان های ذیربط اشاره کرده و در خصوص ایجاد بسترهای مناسب در راستای افزایش همکاری های فی مابین به بحث و تبادل نظر پرداختند.