بازدید مدیر عامل سرمایه گذاری گروه توسعه ملی از کارخانه توسعه صنایع غذایی به پخش

در روز شنبه مورخه 1400/10/4 جناب آقای دکتر  بابک سعیدی مدیرعامل محترم گروه سرمایه گذاری توسعه  ملی باحضور جناب آقای دکتر پورمحمدی مدیریت عامل محترم هلدینگ به پخش و آقای یوسفی معاون فروش هلدینگ به پخش  از کارخانه شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش بازدید کردند.

در این بازدید آقای حسن شریفی فرد مدیرعامل  محترم شرکت توسعه صنابع غذایی به پخش ضمن خوش آمدگویی گزارشی از تجهیزات دستگاه ها و پتانسیل و طرح های توسعه ای شرکت را ارائه کردند.

ایشان افزودند با عنایت به حمایت همه جانبه مدیرعامل  محترم شرکت توسعه صنایع بهشهر در زمینه ارتقا کمی و کیفی تولید و همکاری بی دریغ آقای دکترپورمحمدی مدیرعامل هلدینگ  به پخش و تلاش های همکاران در این شرکت امیداست در سال مالی جاری طرح های توسعه این شرکت با راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی چای خارجی با برند جدید ، سویا ، شکر با برند جدید ، قهوه و دم نوش به مرحله بهره برداری برسد و این تولیدات جهت تکمیل سبد محصولات شرکت به پخش وارد بازار گردد .

در ادامه  آقای دکتر بابک سعیدی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری توسعه  ملی ضمن اشاره به پتانسیل و ظرفیت بالای این شرکت جهت تولید و بسته بندی محصولات fmcg ، خواستار تلاش های همه جانبه جهت بالفعل کردن این پتانسیل ها شدند .